Zawiadomienie o śmierci Członka koła – Krzysztofa Gromackiego

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w poniedziałek 21 sierpnia w wieku 55 lat do „Krainy wiecznych łowów” odszedł wieloletni sekretarz naszego Koła Łowieckiego KUDYPY Krzysztof Gromacki.

W poniedziałek 21.08. w wieku 55 lat do „Krainy wiecznych łowów” odszedł nasz wieloletni sekretarz naszego Koła Łowieckiego KUDYPY Kol. Krzysztof Gromacki.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 26.08.2023r. (sobota) od godz. 11:15 do 11:45 w kaplicy przy ul. Poprzecznej 9b w Olsztynie, a następnie
Kolega Krzysztof pochowany zostanie na Cmentarzu w Biesalu.


Kol. Krzysztof GROMACKI – członek Polskiego Związku Łowieckiego od 1989 roku i od początku członek KŁ Kudypy, a od 2009 r. również KŁ Kaczor Dobre Miasto. Mistrz Strzelectwa Myśliwskiego od 2008 r., m.in. wielokrotny drużynowy mistrz Okręgu Olsztyńskiego PZŁ, reprezentant okręgu na Krajowym Konkursie Kół Łowieckich i Lidze Strzeleckiej PZŁ. Członek okręgowych komisji: Strzelectwa Myśliwskiego (2010-2015), Oceny Prawidłowości Odstrzałów i Wyceny Trofeów Łowieckich (od 2015 – 2023), Szkoleniowej (2018-2023) i przewodniczący Komisji Łuczniczej przy ZO PZŁ w Olsztynie (2018-2023).
Wieloletni sekretarz KŁ KUDYPY m.in. wdrożył system ewidencji łowieckiej EPI, którego był administratorem przez wszystkie te lata, pilnując poprawności korzystania przez nas z tego systemu.


Krzysiek zawsze pracował z energią i oddaniem w wielu inicjatywach Kół Okręgu Olsztyńskiego, jak chociażby w imprezie Senior Games w 2012 – międzynarodowej imprezy strzeleckiej, którą nasz Okręg PZŁ organizował wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa.
Kolega Krzysztof Gromacki, to człowiek wielu pasji – strzelectwa, fotografii, nurkowania, a w ostatnich latach również łucznictwa – dużo ćwiczył – zajmował wysokie lokaty na zawodach.


My będziemy zawsze pamiętać, że pasją jego życia było łowiectwo!