|

Piknik strzelecki

Kudypski I Piknik Strzelecki

          W dniu 3.09.2022r. został zorganizowany I Piknik Strzelecki KŁ Kudypu w ramach którego przeprowadzono zawody w strzelaniach myśliwskich. W pikniku i imprezach towarzyszących wzięło udział ponad 100 osób.

           Poza zawodami strzeleckimi zorganizowano szereg dodatkowych atrakcji, takich jak animacje dla dzieci–tutaj szczególne podziękowania kierujemy do kol. Mirosławy Gromackiej za zorganizowanie gier i zabaw dla dzieci oraz do kol. Piotra Giedrysia za udostępnienie i przygotowanie zjeżdżalni dla najmłodszych.

          Ponadto przeprowadzono strzelania dla wszystkich uczestników z broni krótkiej, łuków oraz broni pneumatycznej, jak i strzelania na trapie dla osób niebędących myśliwymi.

           Część strzelecką zakończono pokerem strzeleckim, z którego dochód przeznaczono na pomoc w zakupie cyber-oka dla Julii z Biesala. Uczestnicy pokera zebrali 1.660 zł i zgodnie z wcześniejszą deklaracją zarządu koła owa kwota została podwojona i tak 3320,00zł zostało przelane na konto. Zbiórka jest cały czas aktywna, więc w miarę możliwości można jeszcze wspierać https://zrzutka.pl/u6phjt .

            Oprócz nagród dla najlepszych strzelców rozlosowano wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników pikniku. Oprawę muzyczną podczas pikniku zapewnił zespół reprezentacyjny olsztyńskiego okręgu PZŁ Trąbale. Nie zabrakło również słodkich i wytrawnych potraw, a punktem kulminacyjnym były pieczone dziki.

            Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji i sprawne przeprowadzenie strzelań kierujemy do kol. Miłosza Słomińskiego, kol. Krzysztofa Gromackiego, kol. Michała Rutkowskiego oraz kol. Wojciecha Łakomego.

             Podziękowania kierujemy również do kol. Mirka Malinowskiego za podjętą inicjatywę zorganizowania pokera – strzeleckiego.

             Koledze Jerzemu Romaszko dziękujemy za opiekę medyczną, a kol. Stanisławowi Ceglarzowi za zorganizowanie prezentacji trofeum i sprzętu myśliwskiego.

              Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sympatyczne spotkanie. Mamy nadzieję, że kolejny piknik naszego Koła odbywać się będą w jeszcze szerszym gronie.

Darz Bór!

Zarząd KŁ Kudypy